Keshilla

Home Keshilla

MOST COMMENTED

Bujku turk kultivon misrin shumëngjyrësh

0
I ndikuar nga një dokumentar për banorët autokton të kontinentit të Amerikës dhe misrit të tyre shumëngjyrësh, bujku i ri nga Aksaray në Turqi,...

Disa kuriozitete qe nuk i dini

HOT NEWS