Mjeksia Islame

Mjeksia Islame

MOST COMMENTED

Izraeli: Gati pushtimi i Gazës nga toka, presim diplomacinë

Qielli në kufirin mes Gazës dhe Izraelit është i mbushur me avionë luftarakë, raketa e dronë që qarkullojnë nga njëra anë në tjetrën në...

HOT NEWS

error: Content is protected !!