Home Authors Posts by perparim.r

perparim.r

7827 POSTS 0 COMMENTS

MOST COMMENTED

A e dini se: Perse u krijuan njerëzit dhe xhindët

0
Urtësia në krijimin e njerëzve dhe xhindëve, të cilën autori – Allahu e mëshiroftë – e ka marrë prej fjalës së Allahut: “Unë (Allahu) i...

THANË PËR MUZIKËN!

HOT NEWS