Home Lajme Muslimanët e Premierligës, kundër izraelitëve!

Muslimanët e Premierligës, kundër izraelitëve!

foto

Tre yjet e Premierligës Angleze, Nicholas Anelka, Mahmadou Sakho dhe Samir Nasri kanë bërë gjeste anti-semitike.

Tre futbollistët myslimanë kanë shprehur haptazi urrejten ndaj izraelitëve me gjestin e njohur ai anti-semist.

Anelka madje e festoi golin e tij ndaj West Ham United me këtë gjest, Nasri e bëri gjestin pas stërvitjes, ndërsa Sakho në një klub të natës./Indeksonline/

nbasrumuslim

Previous articleSiri, vazhdojnë sulmet me bomba me fuçi
Next article“I uroj të gjithë muslimanët për vitin e ri…”