Home Lajme Masakra shokuese ne qytetin Nabek të Sirisë, pamje tronditëse

Masakra shokuese ne qytetin Nabek të Sirisë, pamje tronditëse

                                                                                                                                                          1467493_478211495630091_1509262621_n

Ne qytetin al Nabk 50 km. afër Damaskut pas pushtimit të ushtrisë dhe bandave kriminale të Asadit, nuk kanë kursyer as femijët ne masakrat e tmershme qe janë duke bërë cdo ditë në Siri. Në këtë foto shihet fëmiju i prerë me sharrë.

Disa zona të al Nabk janë ende nën kontrollin e ushtrisë së Asadit.

Nuk preferohet shikim per njerëz të ndjeshum.

Previous articleMbi 800 arabë luftuan përkrah UÇK-së
Next articleEuropoli hedh poshtë propaganden anti-Islame kinse të “Radikalizmit Islamik”, ku tregon se 99.6% te sulmeve terroriste kryhen nga jomuslimanët