Home Të tjera Zgjodhem per ju Momenti kur vogëlushi pa këmbë dhe duar ecën për herë të parë...

Momenti kur vogëlushi pa këmbë dhe duar ecën për herë të parë (VIDEO)

Një djalë 4-vjeçar i lindur pa këmbë dhe pa krahë ka bërë hapat e tij të parë.

Katie Whiddon shpërtheu në lot të dielën ndërsa shikonte djalin e saj të vogël Camden ndërsa rrëshqiste përgjatë dyshemesë së apartamentit të tyre në Teksas.

“Kemi filluar të qajmë, ishim kaq krenarë,”-tha 23-vjeçarja, nënë e 3 fëmijëve. “Nuk e dija se kur do të vinte ajo ditë. Nuk mendoja se ai ishte gati për ta realizuar. Unë isha kaq shumë e lumtur dhe e tronditur. Ishte kaq emocionuese dhe Ryleigh, motra e tij ishte duke u kërcyer nga ngazëllimi.”

Në videon që tashmë është bërë virale shikohet Camden ndërsa ulet në dysheme dhe me kurajon e mamasë e babait të tij fillon të ecë.

“Unë po vij tek ju,”-dëgjohet duke thënë 4-vjeçari. “Jam duke ecur.” /albeu.com/

Source link

Mesazhi

Previous articleTemperaturat po bien. Mbroni shëndetin në këtë formë
Next articleMos e ler pa e lexuar këtë shkrim