Home Zgjodhëm për ju. Limoni dhe hudhra, kundër lythave

Limoni dhe hudhra, kundër lythave

Ky ilaç është shumë i thjeshtë dhe vepron. Shëron lythat në mënyrë krejt natyrale.
Përbërësit: 1 thelb hudhër; Lëngun e gjysmë limonit; Trakë ngjitëse).
Përgatitja: Shtypeni thelbin e hudhrës, e masën e bashkoni bashkë me lëng limoni. Prisni disa minuta derisa përbërësit të bashkohen e më pas e aplikoni sipër lythave.
Ngjitni nga sipër traken ngjitëse dhe e lini të veprojë brenda natës./Mesazhi/

Previous articleDobitë e Xhenxhefilit…
Next articleKjo përzierje natyrale ju shpëton nga anemia