Home Zgjodhëm për ju. Vritni kancerin dhe qelizat kancerogjene me këtë ilaç

Vritni kancerin dhe qelizat kancerogjene me këtë ilaç

Besoni ose jo, vetëm me katër përbërës ju mund të vrisni çdo lloj të kancerit apo tumoreve.

Përgatitja është shumë e thjeshtë dhe nuk kushton shumë

Gjithashtu, më e bukura është se përbërësit që nevoiten ju mund t’i keni në shtëpi.

Përbërësit e nevojshëm:

½ lugë çaji vaj ulliri
½ lugë çaji xhixher
pak pipër të zi
¼  lugë çaji shafran

Procesi i përgatitjes është shumë i thjeshtë. Të gjithë përbërësit përzihen dhe mbahen të ruajtur në një enë qelqi me kapak.

Këtë përzierje mund ta përdorni në sallata të ndryshme, në ushqim dhe në supë. Kjo përzierje jo vetëm që vret kancerin, por e bën ushqimin edhe më të shijshëm.

Previous article10 mënyra si të mbrohesh nga shejtani
Next articleMuhamedi alejhi selam dhe i varferi