Nxirrni toksinat nga trupi me këtë pije

0
413

Kombinimi i këtyre përbërësve është një zgjedhje e duhur në luftimin e yndyrës së trupit, diabetit dhe presionit të ulët.

Por, gjithashtu ajo është e njohur për përshpejtimin e metabolizmit. Kjo do të thotë se mund ta përdorni për të nxjerrë të gjitha toksinat nga trupi juaj.

Përmbajtja:

1 lugë kanellë

2 lugë uthull molle

1 lugë mjaltë

2 lugë lëng limoni

1 gotë ujë

Të gjithë përbërësit të përzihen dhe të pihet në mëngjes në stomak bosh. Rezultatet janë të habitshme./

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here