Si ta doje njeriu vetveten?

0
247

Si ta doje njeriu vetveten?

1. Adhuron Zotin dhe pason te Derguarin e Tij

2. Nderon veten me ane te sjelljes se mire

3. Zbulon anen e mire te tij

4. Behet produktiv me forcen qe ka

5. Ndihmon te tjeret

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here