Home Lajme Al Xhezira raporton: Kosovarët mbledhin ndihma për Sirinë

Al Xhezira raporton: Kosovarët mbledhin ndihma për Sirinë

1510739_579455945475994_865827928_n

Pas aksionit që e ka marë shoqata kulturore “Shkëlqimi” për mbledhjen e ndihmave për popullin sirian, në krye me bartësin e këtij projekti, hoxhën e nderuar Fatos Rexhepin, ky aksion madhështor nuk mbetet pa u përmendur edhe nga mediat vendore dhe ndëkombëtare.

Ju sjellim në vazhdim raportin e agjencisë më të madhe botërore të lajmeve Al-Xhezira:

https://www.facebook.com/photo.php?v=422559087874932&set=vb.230484257082417&type=2&theater

Previous articleKëshillë nga Hoxha Bekir Halimi kur ndodhin fitne në mesin e muslimanëve
Next articleEmiratet e Bashkuara të përzier në komplotin e rrëzimit të qeverisë së Erdoganit?