A e dini se ??

0
319

Vendosja e sheqerit në plagë apo prerje zvogëlon dukshëm dhembjen dhe e shpejton procesin e shërimit.
Sheqeri ndihmon lëkurën të përmirësohet dhe e ndihmon shërimin duke mbytyr bakteriet e dëmshme.

10396594_889795724379884_1503462364_n

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here