Home Zgjodhëm për ju. Kjo është pija që ndalon gërhitjen

Kjo është pija që ndalon gërhitjen

Pas një dite të gjatë në punë, e gjitha çfarë mendojmë pasi të shkojmë në shtëpi është të hamë dhe të shkojmë menjëherë në shtrat për të fjetur.

Kështu, asgjë nuk e kompleton ditën tonë më mirë se një gjumë prej 8 orëve pranë partnerit. Por, çfarë nëse dikush gërhet me zë aq të lartë sa që ju mban zgjuar tërë natën? Nervozuese apo jo?

Por, mos u brengosni pasi që ka një zgjidhje për ju. Nëse jeni të interesuar që të reduktoni gërhitjen ekziston një pije natyrale që mund ta përgatitni, transmeton Lajmi.net.

Pijen e cila e redukton gërhitjen ka këta përbërës:
– 4 karota
– 1 mollë
– 1/8 limon i shtrydhur
– ½ xhenxhefil

Udhëzimet:
Kombinoni të gjithë këta përbërës në një shtrydhës elektrik. Kjo pije ju ndihmon që të reduktoni kongjestionin e hundës dhe kështu në mënyrë graduale edhe gërhitjen gjatë gjumit,

M.I

Previous articleInka kastravec (Cyclanthera pedata) | Mjeksia Islame
Next articleSa jane telefonat mobil të rrezikshëm për kurrizin?