Home ArgËtim Kuriozitete A E DINI SE : cfare domethenje interesante ka kjo qe po...

A E DINI SE : cfare domethenje interesante ka kjo qe po e shikoni??!

A E DINI SE : cfare domethenje interesante ka kjo qe po e shikoni??!
Kush pos Zotit e mesoi kete lloj zogu qe t’ia ruaj dhembet krokodilit nga prishja, duke ngren mishin e mbetur mes tyre?!
Dhe kush pos Tij e mesoi krokodilin qe ta toleroi kete zog qe ta kryen punen e tij?!
Allahu Ekber

 

Previous articleA e dini se kushë është ky ? Sigurisht jo
Next articleDËSHMIA “MUHAMEDUN RASULULLAH”