2 perberesit e thjeshte qe pastrojne trupin tuaj nga parazitet dhe depozitat...

2 perberesit e thjeshte qe pastrojne trupin tuaj nga parazitet dhe depozitat e dhjamit

Kur keni një dëshirë të zjarrtë për diçka të ëmbël dhe këto dëshira janë më të vazhdueshme, kjo nënkupton që ju përjetoni ankth ose keni parazitë në stomak.

Zgjidhja për pastrimin e trupit nga yndyrnat dhe parazitët :
100-gram fara liri
10-gram karafil të thatë

Me ndihmën e një grirësi, bluaj të dy përbërësit derisa të kthehen në pluhur. Merrni dy lugë gjelle nga kjo përzierje në mëngjes për tri ditë në vazhdim, mund ta përzierni me ujë ose futeni në mëngjesin tuaj.

Merreni për 3 ditë, bëni 3 ditë pushim dhe filloni për 3 ditë të tjera, e kështu me radhë. Pas një muaji, do të shihni dallimin. Gjithashtu sigurohuni që të merrni çdo ditë vitaminat dhe mineralet e duhura per nje trup të shëndetshëm.

©gatuajshendetshem
perktheu /a.c./