Home Zgjodhëm për ju. Përzierja që do të heq menjëherë nga trupi juaj disa kilogramë toksina!

Përzierja që do të heq menjëherë nga trupi juaj disa kilogramë toksina!

Është shumë e rëndësishme të mësoni sesi të kujdeseni për mirëqenien e shëndetit tuaj, duke shmangur kështu shumë sëmundje të rënda. Mund ta nisni këtë me pastrimin e zorrëve, të cilat janë një burim i madh i toksinave të dëmshme për shkak të funksionit që kryejnë.
Mos u shqetësoni! Kemi lajme të mira! Ka disa mënyra natyrale dhe shumë efikase që do t’ju ndihmojnë për shëndetin tuaj. Dhe kjo që do t’ju tregojmë është një recetë e thjeshtë, e cila do t’ju vijë në ndihmë për pastrimin e zorrëve, duke larguar prej tyre disa kilogramë toksina.
Përbërësit:
1 filxhan me lëng molle;
2 lugë gjelle me lëng limoni;
1 lugë gjelle me lëng xhinxheri;
Gjysmë luge me kripë gjelle;
Gjysmë filxhani me ujë të filtruar;
Përgatitja:
Përzieni të gjithë përbërësit në një blender.
Si ta përdorni: 
Përzierjen duhet ta pini çdo mëngjes esëll për një javë.

Previous articleArsyeja përse nuk duhet ta lini kurrë qenin t’ju lëpijë në fytyrë
Next article7 simptoma të syrit të keq dhe hasedit (smirës,xhelozisë)