Home Zgjodhëm për ju. Nuk krahasohet asnje pije me pijen profetike e thjeshte dhe shume e...

Nuk krahasohet asnje pije me pijen profetike e thjeshte dhe shume e dobishme

NUK KRAHASOHET ASNJE PIJE ME PIJEN PROFETIKE E THJESHTE DHE SHUME E DOBISHME

Shendeti dhe pije dhe profetike.

Nuk krahasohet asnje pije me pijen Profetike !

Menyra e pregatitjes:
1 gote me uje dhe 1 luge mjalte ne mengjes per nje shendet te mire dhe gjalleri ditore.

E pini ne mengjes ne lukth te zbrazet dhe minimumi 30 minuta asgje nuk pini dhe nuk hani pas saj.

Nese e pini ne vazhdimesi te minimumi te 40 diteve do shihni mrekulli ne trupin tuaj ,e gjitha cka duhet eshte qe mjalti qe e perdoreni te jete cilesi sa me te larte (bio) e kete mund ta gjeni vetem tek bletaret e besueshem.
Mos e shikoni mjaltin a eshte origjinal por shikojeni shitesin (bletarin) a eshte njeri 100% i sigurt.

Previous articleVlera e këtij vaji (kokrrës së zezë) në hadithet e Muhammedit, alejhi selam
Next articleJa si ka lindur magjia, dhe si ndikon ajo në ndarjen e bashkëshortëve