Home Zgjodhëm për ju. Dieta me limon ndihmon humbjen e 10 kg brenda dy javësh

Dieta me limon ndihmon humbjen e 10 kg brenda dy javësh

Gjashtë limonë, ujë dhe mjaltë janë përbërës që mund t’ju ndihmojë të humbni 10 kg brenda dy javësh.

Kjo dietë e çuditshme dhe shumë e efektshme e limonit është shumë e thjeshtë.

Ju duhet të pini një përzierje me lëng limoni dhe ujë çdo ditë në stomak bosh menjëherë pas zgjimit.

Kjo dietë limoni ka dy përfitime shumë të rëndësishme shëndetësore: detoksifikon tërë trupin dhe ju ndihmon të humbni mbipeshën.

Kjo dietë e çuditshme nuk rekomandohet për personat me probleme të gastritit.

Previous articleKUJDES: Këto janë SËMUNDJET që mund t’i fitoni përmes PUTHJES
Next articleSi ta dini që keni gurë në veshka?