A deshironi që ta mbushni baterinë e telefonit një herë në tre ditë, ja zgjidhja!

0
364

Bateria është ende një nga pikat e dhimbshme të çdo smartphoni. Megjithatë, për momentin, ne duhet të jemi të kënaqur me atë që është aktualisht në treg, prandaj le të themi që një telefon që ka një jetë prej tre ditësh tingëllon joshëse, transmeton Indeksonline.
Këtë herë, është një model i tillë i cili quhet K6000 Plus, një pajisje nga Oukitel që do të kënaqë çdo përdorues që ka nevojë për një bateri të besueshme për përdorim afatgjatë.
Përveç K6000 ka bateri të shkëlqyer ai krenohet edhe me karakteristika të tjera si 4GB RAM dhe 64GB memorie Expandable deri në 128GB, procesor i tetë bërthama dhe një kamera të shkëlqyer të 16MP me një para 8MP.
Ekziston edhe një skaner i gjurmëve të gishtërinjve për zhbllokimin e pajisjes dhe një rast metalik./Indeksonline/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here