Arsyeja kryesore qe po bllokohen motrat ne punen e fatit eshte kjo…

0
363

Ne youtube eshte nje video “magjistari I penduar” ai rrefen jeten e vet per 18 vite qe u marr me siher dhe tregon si ka ardh deri te pendimi ,ai I tregon 3 rastet me te forta ku mundet me hy exhini ne trup…ai thote erdhi nje vajze tek un ku punoja dhe me tha se me eshte shtyre martesa dhe nuk mund te martohem asnjeher, dhe kur shikova trupin e saj xhini ishte aty dhe ai ju pergjigj pyetjeve te mia.

Ku e ke gjetur kete vajze dhe ku ke depertaur ne trupin e saj??

Xhini u pergjigj ajo vet me ftoi, ajo vet ma ofroi trupin e saj,ku e pyeta un? Ai tha ka hyre ne banjo, eshte zhveshur dhe ka shikuar ne pasqyr nga gjdo ane trupin e saj,dhe un kam depertuar ne trupin e saj dhe nuk e le askend me u afru afer saj.

Mire tash, me jua bere nje pyetje motrave tona, ka sa foto I kan ne fb qe kan dale selfie ne toalete dhe secilen foto ajo ka me dal sa ma provokative, dhe me I fry buzet sa te mundet.

Xhini tha u hi ne banjo dmth ne banjo ku se sheh kerkush, edhe e ka sulmu ai,po ne rruget tona si i kena motrat tona na gjdo dite a e din motrat tona se nese nje njeri te kqyr me epsh ty a din sa mundet me te lendu ty.

Un kur ju tham pacientave se gjdo e keqe vjen si pasoje e gjynaheve tua,ato thojne jo valla un nuk I boj keq kerkujt, e kam zemren e pastert,I ka thonjet 1 cm te medhenj e thote si boj keq kerkujt, kish me thane dikush qka kane lidhje thonjet ktu,kane lidhje se ne hadithin qe tregohet kur iblisi, shejtani ma I madhi kur eshte detyru me ardh te Muhamedi a.s. per ti treguar dredhit qe I bene kur e pyeti Pejgamberi a.s.: Ku i strehon (vendos nën hije) fëmijët e tu kur bënë nxehtë dhe kur fryn nxehtë? Iblisi: Nën thonjtë e gjatë të grave- njerëzve.

Pra ju i strehoni exhinet ne thojne e juve .sepse ty nuk po te pelqen qysh Allahu ti ka kriju gishtat me thoje veq po don me shku e mi rrit e mi ndreq per mu dok ma mire.

Pra nese ju shkoni rruges se shjetanit ekspozoheni shume dhe ateher eshte e munder qe xhini I dashuraur me u afru te trupi juaj dhe ai nuk e len askend mu afru me afer jush ,nese juve ju thote dikush per nje djale me dal ne takim ai ta jep menjehere nje ndjenje si me pritu me dal ose ndonje mendim me thene veq po dal pa lidhje se sen sbahet,pra ai me se shumti sulmon ne mardhanje intime ne enderr.

Dhe keto gjera nuk I qesim per me frikesu askend po veq me i pa dikush e mu vedisu e mos me thene valla per mu ish kane e shkrune me hjek, caktim I Allahut valla per mu qeshtu ish kane, jo nuk eshte caktim po ti po ja cakton vet vetit me gjynahet e tua, e spo flasim hiq per hajmaliat qe I marrin per punen e fatit me qel.
Kush do qe I ka keto simptoma duhet mjekim, por kerkoni sherim vetem me kuran dhe sunet, shkoni aty ku ka lexim Kurani, ku behet hixhame e ndonje terapi me ilaqe bimore per pastrim trupi,etj

simptome te sihrit per bllokimin e fatit :

-Mardhanjet intime ne enderr
-Sheh veten duke u martuar me fustan te bardh
-Nese del me nje djal dhe perfundon pa arsye dmth nese nuk
behet me te, ajo ndjen nje lehtesim te madh ne trup
-Ne fillim doket lidhja mire e perfundon pa asnje arsye
-Djersitje te duarve
-Nese dikush te thote me dal ne takim me nje djale te kaplon nje
ndjenje si me pritu si mos me dasht me dal
-Ki bindjen qe veq del se as me kete djal nuk behet azgje
-Nuk te pelqen askush
-Nese del me dike i gjen behane menjehere
-Dhimbje ne fund te barkut,dhe dy tri dite para ciklit nje nervoz
shume e madhe,nje karakter krejt tjeter per dy tri dite
-Dhimbje ne fund te shpines
-Vesi non stop ne kry qysh spo muj me gjet fatin
-Nese ndegjon per diken te afert qe eshte feju te kaplon nje merzi shume e madhe,etj,etj.

Rukjegjiu: Besim Misini

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here