Antibiotiku i bërë në shtëpi për sistemin imunitar. kollë dhe grip

0
321
Antibiotiku i bërë në shtëpi:

Përdoret për të forcuar sistemin imunitar, për të larguar kollën dhe për të luftuar gripin .

Përbërësit:10402719_699279833488589_4397766091040692916_n
1 hudhër e coptuar
1 lugë mjaltë
2 lugë xhinxher
1/2 lugë spec të kuq
1/2 lugë me kanellë
1/2 gote leng limoni

Këta përbërës përzihen me 2-3 gota ujë.

Mund te pini dy ose tre gota nga kjo perberje derisa simptomat te jene larguar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here