Mjalti “Ngrohtesia e dimrit”

0
253

“Ngrohtesia e dimrit”

Mjalti “Ngrohtesia e dimrit” eshte nje perzierje e cila ka brenda: Mjalte, uje zemzemi, hurma arabie, kist indian, zenxhebil, sena, senut, makth, hermela, ami visanja, vaj i fares se zeze dhe fare te zeze te bluar.

Ky mjalt perdoret per bajamet e qelbezuara dhe te skuqura, per kolle, per rritjen e imunitetit si tek femijet dhe tek te rriturit. Rrit potencen, eshte efikas per semundjet e stomakut. Perdorimi i tij eshte i mire ne periudhen tetor-mars, per te gjithe spektrin e ftohjeve, griprave dhe kollave duke i konkuruar te gjitha shurupet e farmacive. 

                                                                                               Provojeni dhe do te mbeteni te kenaqur….

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here