Luleshtrydhja është një frut që ka shumë pak kalori

0
392

 Luleshtrydhja është një frut që ka shumë pak kalori

Luleshtrydhja është një frut që ka shumë pak kalori, është një aleate e shkëlqyeshme për bukurinë dhe shëndetin e lëkurës.

Ajo është një mënyrë e mirë për pastrimin dhe ushqimin e lëkurës, me ndihmë të vitaminës C dhe A.

Përmbajtja e saj e mban lëkurën e butë dhe të tendosur.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here