Home Zgjodhëm për ju. Aktori i njohur nga “Çka ka shpija” për festë shkoi në vendin...

Aktori i njohur nga “Çka ka shpija” për festë shkoi në vendin e shenjtë Medinën e ndriçuar

Bëhet fjalë për Dardan Gashin i cili u bë i njohur me rolin e tij si “Hamdia” në serialin vendor “Çka ka shpija”.

Me këtë rol, Dardani ka arritur të bëjë për vetë shumë fansa.
Ndryshe “Hamdia” njihet si një aktor i cili është shumë i përkushtuar ndaj fesë islame. Si një besimtarë Dardani nuk e feston Vitin e Ri.
Ai përmes një postimi që ka bërë në llogarinë e tij në Instagram shihet se gjendet në vendin e shenjtë në Medinë.

“Me 1 miljon Vllazni per sabah n’Medin”, kishte shkruar Dardani
Ndërkohë ai ka marrë komente të shumta nga fansat e tij.

“Allahu ta pranoft e te forcoft”, “Masha Allah Allahu T’rujt ..”, “Allahu te dhasht shendet si dhe ti pranofte lutjet e duate”, “lumi ti, i knoë the feeling ❤????”, “Ishalla zoti ta ban kabull”,
“allahu te ndihmoft inshalla”, ishin disa ng komentet që i kanë lënë fansat.

Previous articleSi punon motori i një aeroplani (Video)
Next article14 trika që do t’ju ndihmojnë të mbijetoni në një situatë të jetë apo vdekje