Zgjodhëm për ju.

Zgjodhëm për ju.

MOST COMMENTED

Emri më popullor në Angli nuk është Oliver, por Muhamed

BRITANI - Pak ditë më parë, mediat në Britaninë e Madhe raportuan se emri më popullor në Angli dhe Uells është Oliver. Kështu thonë...

HOT NEWS

error: Content is protected !!