Mjeksia Bimore

Mjeksia Bimore

No posts to display

MOST COMMENTED

Mjaltë dhe kanellë për rënie në peshë dhe detoksikim !??

Përbërësit: Një lugë e mesme me kanellë organike në një gotë me ujë të vluar. Përzieje për 15 min. Kur uji të ftohet hidhni edhe një lugë...

HOT NEWS

error: Content is protected !!